CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Profiloistanbul.com Explore A.Ş Markasıdır

Explore ilk mağazasını 2021 yılında İzmir'in Konak ilçesinde açmıştır. 2022 yılında Bornova ve Bayraklı ve İstanbul Avcılar ilçelerinde olmak üzere 5 mağaza hedefine ulaşmıştır. Kendi sektörü içinde oldukça sağlam temeller üzerine markalaşmayı başarmayı hedefleyen bir firmadır. Bu başarısının altında sonsuz müşteri memnuniyeti, birinci sınıf destek, güler yüz ve hoşgörü ön plana çıkan en önemli unsurlardır. Explore  bu unsurları ticari yaşantısında değişmez ilkeler olarak benimsemiş ve bu ilkelerden hiçbir zaman taviz vermemiştir.

 

Explore  bulunduğu konum itibarıyla tüketicinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırarak bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesi ile sahip olduğu ilkelerden ödün vermeden tüketicisinin ilk tercihi olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

  

VİZYONUMUZ

Beyaz eşya, çeyiz gibi ürünlerde çeşitlerimizi artırarak 
Explorer AVM mağazalar zincirini kurarak daha fazla tüketiciye, layık oldukları ve özledikleri hizmeti ulaştırmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunarak her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
02129070232